| DeathPassion a întrebat:

Vreau si eu muzica rap...multa muzica rap,gen B.U.G Mafia,Nane,Cheloo,Ombladon,Doc,Deliric,Vlad Drobrescu,Haarp Cord,Eli,Mark,Cabron,CIA,Tranda,Guess Who,Dragonu, Cedry2k,Bitza,Nimeni Altu',Chime,Flou Rege,Raku,Stress,Cerbu',Alan,Kepa,Grasu XXL,Maximilian,Snoop Dogg,Dr. Dre, 2Pac,Wiz Khalifa,Tyga, 2Chainz,Soulja Boy Tell'em,Lil Wayne, 50Cent,Eminem,Nelly,Kelly Rowland,T-Pain,Jay Z, etc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Ghost99 a răspuns:

Uite incearca niste Nate Dogg, Eazy-E, E-40 si incearca si niste rap latin mie imi place, incearca-i pe Triste Loco, Midget Loco, Mr.Criminal,Mr.Capone,Ese Menace si gasesti si tu altii. Funda?

| GabitzZA165 a răspuns:

Uranurbal-Visine
Uranurbal-wtf
Uranurbal-Pt.minore