| Yakuza21 a întrebat:

Salll cine imi spune si mie niste nume de cantereti nepromovati de rap, hip-hop cum ar fi Nane, Vescan Bullet, Arssura, Teasta, El nino, Adda, Acustic, Andore, Da`cruz, DaOne, Doody, Mecena, Rimmer; Sample, rappa, rappy, cumicu, cocoon, ad litteram... daca mai stiti si altii

Răspuns Câştigător
| AddictedToMDMA a răspuns:

A spus " nepromovati "...
Aforic, ADN, Subsapte, Dragonu, Cedry2k, Chimie, OKN, Nasta, Smokey, Tracku, Zmili, Arca, Nestor, Briosa (Brio), Julian, El Nino, Sagace Snephrue, Clue, Skilltester Stabbone, Carbon ( a nu se intelege Cabron - ala cu lesby friends - ), Deceneu, Vexxatu', Piele, Icsu aka Sidornic, Estradda, KaTaNa, Leasa Dragos, Nimeni altu', Cumicu, Ron, Kraftu, Sisu, Kazi Ploae, Raku, Dagga, Ryu, Scanteie.
Apropo, nu o lua ca pe un top... am scris cum mi-am adus aminte.
@users Racla, Maximilian, Grasu, Gw, Spike, JerryCO sunt promovati :-). Rimaru de la Racla a cantat cu Guta.

5 răspunsuri:
| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Maximilian garsu xxl guess who spike eminem jey-z

| onlytiff a răspuns:

Smokey, Villy, JerryCO, Zhao, Baros, JustUs, Personal, Neko, Skizzo Skillz, Zmili.
Cauta Arsurra feat. Smokey - Da-o pe fata -> E f tare big grin

| # Soranna :x a răspuns:

Rimezic. Fely. Bebbe. Racla. Liric.
fundita?happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camuflaj:X