| anonim_4396 a întrebat:

Sallll tuturor! Am o intrebare: Credeti ca JUstin Timberlake are hi5? Daca credeti va rog frumos ca sa imi trimiteti un link sau site-ul va rog.Astept raspuns.Mersii.Id meu: alexandra_the_sweety94.

1 răspuns:
| Sparkzz a răspuns:

Nup sincer nu cred pentru ca nu cred ca justin ar sta sa is piarda timpul pe hi5 pentru ca in plus hi5 e popular aici la noi in romania in america e mai popular facebook poate il gasesti acolo pooop happy