| Chellu a întrebat:

Sallut all! Am hotarat eu si cu un prieten sa ne apucam de cantat si de vreo 2 saptamani incoace ma gandesc la un nume pentru trupa.Studiou e in functiune tot, avem nume de scena proprii dar atat nu am gasit(numele trupei). M`am gandit la 2 overdoses dar stiudiou` e overdose rec. si m`i se pare cam incurcat... Va rog sa ne ajutati pentru pasu asta care vrem sa-l facem. Baldy(Chellu(tzu)) si Hoody va multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| shadybaby a răspuns:

Ce zici de Hoodratz, Over doze, 2far, B.H(b-hash)? Scz nu prea am inspiratie momentan. Sper ca ti-am fost de folos.

| shadybaby a răspuns:

Vrei neaparat nume englezesc?

| shadybaby a răspuns:

Pai, nu numele te face mai gangsta` ci ceea ce canti. Cat timp despre faptul ca vrei sa te axezi pe gangsta rap, trebuie sa si traiesti ca un gangsta`, ceea ce in Romania e cam imposibil si nu e apreciat, daca erai in Bronx sau Brooklyn, sau Compton sa zicem, mergea.In fine, Cred ca Hoodratz chiar sa`r potrivi, sau B-thang, Thugz, Borfashii, etc etc.

| Chellu explică:

@shadybaby pai cand iti mai vine ceva in minte zi`mi happy

| Chellu explică:

@shadybaby poate primesti funditawinking

| Chellu explică:

Nu neapatat in engleza poti sa`mi zici si in romana...in orice limba practic...dar fara maghiara

| Chellu explică:

Va rog sa`mi dati nume mai gangsta...
Pentru cine ma stie...Am parasit undergoundu`big grin