| xXPsychO983 a întrebat:

Sallut lume! Cine imi poate spune si mie cateva informatii despre Andy Biersack si despre Black Veil Brides? day funda :X happy

Răspuns Câştigător
| Element25 a răspuns:

Nume: Andrew Dennis Biersack
Religie:ateu
Inaltime: 1, 89
Zodie:capricorn
Culoare favorita:negru
Locul nasterii:Milwuaki, Wisconsin
Data nasterii: 26 decembrie 1990
E vocalistul trupei B.V.B...formatia s-a format in 2006 in Cincinnati Ohio
Are ochii albastrii. Tatal lui Andy a facut parte dintr-o trupa numita "The Edge".
Andy a jucat hochey si a fost clasat ca junior olimpic.In clasa a 8a si-a infiintat propria trupa numita "Biersack".
În 2005, Andy s-a mutat la Burbank California si a inceput o cariera in actorie:reclame tv [AT şi T, Meth Montana], precum si in modeling.
Un an mai târziu Andy s-a mutat înapoi la Cincinnati pentru a face parte din "Black Veil Brides".
-Andy(andrew dennis biersack)-vocalist
-Aslhley Purdy-bass, vocalist "in spate"
-Jake pitss-chitara
-Jinxx(miles ferguson)-chitara
-CC(christian coma)-tobe

1 răspuns:
| Dumnezău a răspuns:

Wikipedia si site-ul oficial Black Veil Brides.Pace!