| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am auzit o melodie pe Radio Zu, dar nu stiu cum se numeste, si nici numai arata numele melodiei, caci a ramas blocat, acum in ultimele 2 zile. si pe site si in winamp a ramas blocat cu Deepsite Deejays - Never be alone. Melodia pe care vreau sa aflu eu cum se numeste zice in ea ceva in genu` : "Hey seniorita. " si numai stiu cum, poate va da-ti si voi seama. Mc anticipat. tongue

Răspuns Câştigător
| miha90z a răspuns:

Allexinno & Starchild - Senorita http://youtu.be/LY79GPfKNWk

1 răspuns:
| alexcandy999 a răspuns:

Allexinno feat Starchild-Senorita
Si mai stiu cateva melodii noi care cred ca o sa iti placa
1.Guess Who-Tot mai sus
2.Free Deejays-Around the world
3.Ruby feat Juan Magan-Get high
4. Michelle feat Randi-Only you
5.Adina Zotea-S.O.S(llp Remix)
6.Park Place-Out of time
7. Emil Lassaria-9MM