| MariusNica a întrebat:

Salut,
Am auzit zilele trecute in doua cluburi din Mamaia o melodie house/comerciala in a carui refren repeta un tip: I'm in love with you. Suna super bine mai ales refrenul, cred ca este noua melodia deoarece n-am mai auzit-o. E pe stilul melodiei "stefan biniak - the read all about it" Stie cineva cum se numeste? stiu ca am dat putine detalii dar poate ma ajuta cineva. Multumesc

1 răspuns:
| gozzila a răspuns:

O fi asta... Christian Bautista & Angeline Quinto -In Love With You