| TataruC a întrebat:

Am facut o melodie in FL Studio 10, iar apoi am dat save as. si am salvat melodia in fisier. flp.
Acum, ca sa pot redeschide melodia cu FL Studio trebuie sa am programul cumparat, iar eu nu vreau sa il cumpar.
Stie cineva cum pot asculta melodia fara sa platesc?
Raman dator!

1 răspuns:
| Leon a răspuns:

Sal, pai in primul rand aia nu e o melodie ci doar o extensie a unui program. O poti inregistra doar in momentul executiei fisierului, adica atunci cand dai play. Daca ai doar demo, nu ti-o mai deschide, nu stiu ce sa zic ia niste crack-uri ceva, de la vreunu. Eu n-am sa iti daustraight face Ce melodie ziceai ca e?