| gigabit a întrebat:

Salut
Am nevoie de ajutor
Ascult evanescence,linkin parca,within temptation,rammstein, seether, three days grace si sunt in cautare de trupe rock asemanatoare!
M-am plictisit intr-o oarecare masura de cele de mai sus si nu prea mai am ce asculta.
Mersi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paramore, Flyleaf, bmth, AA, skillet, a7x

3 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Skillet
Nirvana
Linkin Park
Zebrahead
Powerman 2000
Breaking Benjamin
Epica
Skillet
Paramore
Lacuna Coil
P.O.D.
Nightwish
Rage Against The Machine
Marilyn Manson
Deathstars
Nine Inch Nails
Papa Roach
Avenged Sevenfold

| Sociopat a răspuns:

Green day, breaking benjamin, skillet, sick puppies, avenged sevenfold, nightwish, epica,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Red, Nine Lashes, Lacuna Coil, Nickleback, Papa Roach, Like a storm, Righteous Vendetta, Decyfer Down, Nirvana, Nightwish, Breaking Benjamin, White Pulp, Dope, Paramore, Skillet, Fireflight, The Pretty Reckless, My Chemical Romance, Muse