| kataR9 a întrebat:

Salut am si eu o orga GW 8 si vreau sa bag niste tonuri pe ea gen: hore, sarbe, trompeta, saxofon, vioara etc. care imi spune si mie un site de unbde pot descarca aceste tonuri? va multumesc anticipat. cel mai folositor raspuns are o funda mare de la minewinking astept raspuns cat mai rapid big grin

Răspuns Câştigător
| Ellutza98 a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/.Eu descarc de aici cam tot ce vreau. Ceva gen muzica,videoclipuri, poze, etc. Funditzz?