| ForeignO a întrebat:

am urgenta nevoie de un program care face negative. Adica melodii fara voce doar melodia, pentru ca mi-am ales o melodie si chiar nu ii pot gasi negativul. Am un spectacol Saptamana viitoare de Haloween. Va rog AJUTOR!

Va pup dulce kisskisskiss

Răspuns Câştigător
| thizizme a răspuns:

Negativele nu se pot scoate din melodii. Ce melodie ai? Poate gasesc eu negativul.
Apoi, daca prin "program care face negative" te referi la software de productie muzicala (gen FL Studio, Reason, Cubase s. a) i-ati gandul. E nevoie de pregatire pentru a face un negativ. Iar tu cum ai nevoie de unul deja existent...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu... si mie imi trebuie negative pentru ca am o voce super

| balaurul a răspuns:

Sa-mi dai si mie programul