| KLEVON a întrebat:

Salut, as dori sa aflu cum se numeste melodia de pe fundal de la reclama de pe sport.ro cu wrestling, de zice ca e de la 21:00 vineri.

4 răspunsuri:
| KLEVON explică:

De la reclama frate cand vorbeste ala,, nu ma enerva ca devenim prieteni buni" sau asa ceva.

| DoruletZZ a răspuns:

Salut doresti sa stii muzica de la reclama sau de la inceputul wrestlingului?

| DoruletZZ a răspuns:

Muzica din cate stiu eu se numeste Nickelback-Burn It To The Ground.

| DoruletZZ a răspuns:

Sau ar mai pute fii melodia Know Your Enemy de la Green Day.