| Pimpux a întrebat:

As dori sa imi raspunda persoanele in cunostiinta de cauza. Doresc sa imi achizitionez un se de boxe active de studio, pentru uz personal - muzica, jocuri, filme rulate de pe PC. Are cineva? poate sa imi spuna cineva care are cum sunt si daca e vreo diferenta si daca se merita?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Personal nu am, dar recomand mai mult un sistem home cinema, cu un dolby surround, poate si pentru claritate si restul. Daca vrei sunet mai puternic sau ai si-o statie, ia-ti active.Totusi,as recomanda un sistem, in functie si de ce bani vrei sa incluzi.

Răspuns utilizator avertizat