| anonim_4396 a întrebat:

Salut bossilor.

Parere muzica asta?

https://youtu.be/tAp9BKosZXs?si=cDMHsNvMiHqMMWQu

Mi-am propus si eu sa o ascult dupa ce reusesc sa sarut o fata.

Am ascultat-o doar cand am fost mic, si am uitat versurile si vreau sa o ascult iar dupa ce sarut o fata ca sa sarbatoresc of crying

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Stiu ca gusturile nu se discuta, dar parerea mea > atat katy perry cat si taylor swift fac muzica pentru fatalai, no ofence

mie aceste 2 femei imi par doar niste tarancute dragute, care au ajuns printr-un mare noroc staruri internationale, dar tot tarancute sunt, chiar daca se poarta ca niste printese din vanitate si show off happy

man, saruta o fata indiferent ce muzica asculti inainte sau dupa asta!
dar nu o face cu forta, sa fie si ea de acordwinking