| anonim_4396 a întrebat:

Ca tot vine Craciunul, am zis sa imi iau si eu o pereche de casti. Deoarece nu am un buget foarte mare (200, maxim 250 de lei) si in urma multor review-uri am decis sa ma orientez spre mult laudatele Creative Aurvana Live (CAL). Le voi folosi pentru ascultat muzica atat pe strada, cat si acasa, pentru filme si, mai putin, pentru jocuri, dar poate si alte activitati. Totusi, am 2 intrebari:

1. Aceasta este cea mai buna alegere? Exista variante mai bune in acest buget?

2. Am observat ca la toate magazinele mai cunoscute pretul este in jur de 250 de lei. Nu am posibilitatea sa le cumpar direct din magazin, deci va trebui sa le comand de pe internet. Dintre AVstore, cel, OKTAL, evoMag si PC Garage, pe care il recomandati?

1 răspuns:
| Utilizator1234 a răspuns:

Eu pana la ~400 lei nu as cumpara (ori recomanda) altceva in detrimentul CAL! - poate doar daca ai avea posibilitatea sa incerci si niste AT sau AKG dar atat.

Comanda o faci de unde crezi tu ca e mai bine (pret mai mic si servicii bune). Peste tot ai optiunea de retur fara motivare intr-un termen de 10 zile.