| anonim_4396 a întrebat:

Caut persoane interesate de dnb, dusbtep, grime, electrotrash si minimal tech din Iasi pentru discutii. Locatii, melodii, linkuri di alte chestii.De preferabil studenti/studente like me.

2 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Mda, pacat ca nu-s din Iasi. Doar de pe-aproape. DNB & dubstep love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In seara asta se baga dnb, dubstep si a lille electro in Brain.Acolo's 2night. E prima oara in Brain; deci sper sa nu fiu dezamagait. DNB si Dubstep pana la urmatorul gen.( + _+ )C9H13NO3 ...also know as adrenalline...it's comming this way 2night laughing)