| Broadband a întrebat:

dati-mi si mie va rog frumos siteuri unde sa descarc videoclipuri la dimensiuni mici ca memorie( adica 15, 20mb)? daca stiti?

Răspuns Câştigător
| giugiumanu a răspuns:

Fundabig grin?

6 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Poti folosi un v downloader si descarci de pe youtube si transformi videoclipul in 3gp. dar sper ca esti constient ca odata cu redimensionarea marimii la videoclip calitatea scade considerabilwinking

| Broadband explică:

Funda garantat.

| Broadband explică:

Pai asta e si ideea ca nu vreau sa se vada ca pe telefon. am gasit un video pe fisierulmeu.ro si avea 7mb facut in mp4 si se vedea tot monitoru foarte clar(720p), doar 7mb. ma gandeam ca poate mai stiti voi siteuri din astea.

| SpEed07 a răspuns:

Uite aici SPAMpagina.php?id=1978

| biαηcα a răspuns:

Foloseste un convertor