| nosferatu a întrebat:

de ce nu pot sa mai descarc muzica cand dau download la o melodie in loc sa se salveze se deschide in windows media player ce are? ajutati-ma ca sunt varza nu stiu nimic :d

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Click dreapta pe melodie -> Save As...

5 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Uite aici te poti documenta www.videotutorial.ro/?=373

| alecs871 a răspuns:

Pai da si tu save, nu da open.

| nosferatu explică:

Deci dupa intrebarea asta am devenit mai destept:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o problema asemanatoare cand dau download la ceva apare o secunda si dispare ce sa fac asa face si la internet explorer si la mozila

| adrian_1739 a răspuns:

Salut. Pai ofera mai multe detalii: ce browser folosesti, adresa siteului de unde vrei sa descarci.