| Scaniattt a întrebat:

Salut,era mai demult o melodie in arabă cu un videoclip mai trist,ce mai țin minte că era un băiat și o fată coborau pe niște scări rulante și căutau o rochie de mireasa și acolo se găsește cu o fosta de a băiatului, după băiatul se reindragosteste și îi dă mesaje.

1 răspuns:
| RareshStapanulRaspunsurilor a răspuns:

Salut! Am luat la aminte intrebarea ta
Tin forte bine piesa despre care vorbesti! Acum cativa ani cand cercetam internetul eu eram foarte pasionat de pisele in limba araba si m-a minutat cand am auzit iar cand am vazut videoclipul m-a atints la suflet pentru ca am avut o poveste similara cu clipul din piesa cea din araba
Cred ca piesa despre care este vorba este : Pohui de la INNA si carlas Drieams