| Izzy_6579 a întrebat:

Salut era o melodie cu Amy Winehouse.in videoclip era o inmormantare iar la sfarsit ea ramane acolo si langa mormantul acolo la groapa era o poza si arunca o floare iar videoclipul era alb negru
va rog urgent dau funda
R. I. P Amy

Răspuns Câştigător
| Chris a răspuns:

Amy Winehouse - Back To Black
http://www.youtube.com/watch?v=TJAfLE39ZZ8&ob=av2n

8 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Şi aşa, după ce a murit Amy, toată lumea devine fana ei la fel cum s-a întâmplat cu Jackson. Sad but true...

| Nymphetamine a răspuns:

Deci sa inteleg ca deja a'ti inceput?laughing
Vad ca nu stiti sa apreciati o celebritate decat dupa ce moare.
Asa s-a intamplat si cu MJ.Toti il pupa in c*r ca-i mort.
Sa inteleg ca asa va fi si cu Amy?

| alice014 a răspuns:

Amy Winehouse - Back To Black

| By3nkutzza a răspuns:

Din cate am observat oamenii incep sa aprecieze o persoana abia dupa ce moare.

| AlexandraSmiley a răspuns:

Back to Black suntem si noi! Vestea asta m`a socat enorm!sad

| Izzy_6579 explică:

@Nymphetamine eu doar am auzit melodia la stiri si am vrut sa stiu cum se numeste...

| Izzy_6579 explică:

Bai frate am auzit melodia la stiri si nu stiam cum se numeste...ce este asa de grav...am facut o crima? Si nu am inceput sa o apreciez asa cum au facut-o altii cu jackson.