| Cjay a întrebat:

Hi imi poate spune si mie cineva cum pot invata notele muzicale ca vreau sa cant la orga si nu stiu notele am ureche muzicala da ascult ceva cant dar imi trebuie sa invat notele neaparatsad. ma ajutatisad?

1 răspuns:
| floricica_7239 a răspuns:

Da, trebuie sa inveti notele neaparat ca sa poti canta mai bine si invata mai repede. La orga insa e cam altfel jmecheria. Incearca ceva tutoriale pe net, da tot ai nevoie de un profesor de muzica