| claum01 a întrebat:

SAlut, imi puteti spune melodii gen rock care ar merge bine la
petreceri? fundizza cine spune cele mai multe

Răspuns Câştigător
| PurePoison a răspuns:

Red Hot Chili Pappers-Dani California

Linkin Park-In the end

Slash-Beautiful Dangerous

Linkin Park-New Divide

Red Hot Chili Pappers-Tell me baby

Breaking Benjamin-The Diary of Jane

Black Eyed Peas-Rock that body

Kings of Leon-Use Somebody

Zero-Balcani

Voltaj-Hai sus

sper ca te-am putut ajuta happy

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

@valy1233
Vaai, cum, imposibil, nu?
Cum sa asculti rock cand in viziunea ta, maneaua e mereu prezenta la petreceri. Hai ca deja ma enervezi, dai dovada de incultura grasa. Macar vezi-ti de manelele tale si nu mai comenta pe aici.

Raspuns la intrebare:
Incearca ceva gen Bon Jovi, Depeche Mode, Good Charlotte (pop-rock, punk-rock) daca vrei sa se danseze pe ele.
Sau folk: Phoenix, IRIS, Pasarea Colibri, Holograf, sunt ideale pentru petreceri.
Eu am auzit o data si hard rock la o petrecere, nu a fost problema, ne-am distrat pe Disturbed, Breaking Benjamin, AC/DC, Iron Maiden, Bullet for my Vallentine, Three Days Grace. ce iti place tie si colectivului tau de prieteni. happy Bafta cu petrecerea.

| valy1233 a răspuns:

Looool, te-ai dilit la cap?:O
cum sa asculti rock la petrecere laughing)rolling on the floor)