| Bonte a întrebat:

Salut,ma ajutati si pe mine? va rog,recent m-am uitat la un film foarte fain,in care am auzit o melodie foarte misto, problema e ca nu am reusit sa gasesc cum se numeste melodia...filmul se numeste "baywatch" si melodia de care ziceam e aia de la petrecerea a doua,cea de pe iaht,ma ajutati va rog sa o gasesc? in film, melodia incepe la minutul 1:29:09 ...va rog sa ma ajutati, imi place mult melodia aia

2 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

La sfârșitul filmului, când apare numele tuturor celor din roluri, organizatori, costume, etc. etc, o să apară și o categorie cu lista tuturor melodiilor din film.