| zzzuperman a întrebat:

Salut, ma numesc Alex, sunt nou pe aici si as vrea sa stiu ce gen de muzica ascultati si ce va place (ce va atrage) la acel gen?

Răspuns Câştigător
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Am 2 preferinte:rock si hip hop.de la disturbed, demon hunter, rammstein, etc pana la eminem,[parazitii, guess who], t-pac, dr dre.

8 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Heavy-metal, power metal, symphonic metal, viking metal, industrial metal, rock clasic, hard-rock, pop-rock.Pentru că mă reprezintă, mă face să mă simt rebelă, tânără, liberă, mă energizează... e suficient?

| zzzuperman explică:

Ehehe, majoritatea is rockeri \m/ rock on\m/\m/

| Kidu a răspuns:

Muzica usoara.happy

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Rock love struck si pop big grin.manele nup no talking big grin

| @@ a răspuns:

Drum n'bass

| Danut4 a răspuns:

Rock(imi place formatia Disturbed)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica de aproape toate genurile. Pop, slow, manele(dar nu orice)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hip hop frate sau muzica... pop