| Robert_2672 a întrebat:

Salut.
nu va suparati, dar aveti idee cum pot extrage dintr-o melodie doar muzica fara versurile cantate?

6 răspunsuri:
| byancacool a răspuns:

Eu zic sa le cauti instrumentalul eu asa fac, dar stau sa il caut pe acela fara sunet si sa sune cu originalul.

| ⋆☆•♥ღ♫bubulicky♫ღ♥•☆⋆ a răspuns:

Nu nu poti, mai bine cauti negativul piesei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există... dar tot s-ar auzi vocea artistului pe fundal foarte rău, ca şi când ai fi scăpat aparatul în apă. (de ex. cum se aude piesa aceasta: http://youtu.be/cR7l6_VicPM )
Artistul permite sau nu publicarea instrumentalului; nu prea poţi să-l faci tu.

| Elenushpisicush a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......40246.html Da-i pe Externall Mirror 1 si urmezi pasii. Funda?

| kNut a răspuns:

Nu se poate daca e. mp3/. wma etc.

| Juzzztme a răspuns:

Nu ştiu ce/dacă (ceva) există pentru asta, mai degrabă cauti negativul piesei respective.