| ooooooops a întrebat:

Salut spuneti-mi va rog niste filme ce au esit nu demult in cinemauri. mersi anticipat

2 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/ aici gasesti tot ce e nou in materie de filme. ce va aparea in curand sau care au fost cele mai vizionate filme, uite de exemplu aici un top: http://www.cinemagia.ro/boxoffice/romania/
eu pe site-ul asta ma uit si il recomand tuturor celor de pe TPU;))

| costyn162 a răspuns:

The imaginarium of doctor Parnassus-nu l-am vazut inca dar pare interesant, Wolf-man, Avatar-super film, Alvin and the chipmuncks 2.