| Grey a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia pe care au dansat Ella si Octavian la dansul in ploaie?! big grin la Dansez pentru tine?big grin Merci!

Răspuns Câştigător
| Lorelei_8102 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=OrIhQMr1Q10 buna iata melodia :) teardrop

2 răspunsuri:
| Grey explică:

Aici e melodia... http://dansezpentrutine.protv.ro/......ideo/41496 daca stie cineva cum se numeste... sa mi spuna. merci!

| PrettyMe a răspuns:

"Teardrop" de Massive Attack. e melodia de inceput a serialului Dr. House... fundita? :d