| alexache a întrebat:

Salut, stiti cumva niste melodii asemanatoare cu Flou Rege - Semn neclar sau Deliric - Sefu?
In stilul asta gen hip-hop vechi, faine de ascultat in masina seara. Mersi

1 răspuns:
| Mirela78 a răspuns:

Cedry2k - Ascultă piese precum "Ultimul Ceas," "Identitate," sau "Poema Crudă" pentru versuri profunde și atmosferă serioasă.

Haarp Cord - Piesele lor, precum "Demnitate" sau "Cam Asta E Strada," oferă un stil asemănător cu versuri complexe.

Zale - Poți asculta "Străzi" sau "Fierbe" pentru un sunet mai vechi de hip-hop.

Carbon - "Ultima Dovadă" sau "Te Intreb" sunt melodii care se potrivesc cu ceea ce cauți.

Kazi Ploae - Artistul are multe piese cu versuri profunde și stil hip-hop autentic.

Doc - Piesele precum "Rap Salbatic" sau "Prădători" pot fi o alegere bună.

Grasu XXL - "Îl Știi Pe ăla Cu Tatu?" și "Marșu' Așa" au un vibe hip-hop mai vechi.

Cheloo - "Sindicatul Riff" sau "Lumea S-A Schimbat" sunt melodii reprezentative pentru stilul său.