| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stiti cumva un program cu care imi pot face vocea sa sune ragusita? Cam ca o voce de rock, funda!

Răspuns Câştigător
| nirocino a răspuns:

Care rock bre, ce Elvis era ragusit?
Si era ditamai "regele rockului"!
Probabil te referi la metal, trash sau gothic si atunci cea mai usoara metoda de raguseala e apa rece de la frigider sau inghetata data repede pe gat ca sa-ti faca amigdalele cat cepele! happy
P.S. E bine sa ai o rezerva de antibiotice daca faci febra (si o sa faci), ampicilina la 6 ore.

Acum serios, sunt mai multe softuri.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bruce.android.noid&hl=ro