| xeon a întrebat:

Salut, sunt cantaret de hip-hop.Care ma ajutati si pe mine cu niste versuri va rog frumos. Dau fundita si bilete la primul nostru concert.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantaret de hip-hop? Ce mai e si ala, prietene? Si tu vrei sa faci hip hop dar nu esti in stare sa-ti transpui gandurile pe foaie? Ai avea sange sa apari in fata unui public cu niste versuri scrise de altul pe care tu nu le simti deloc? Stai jos, ai 2.

9 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu mi-o lua în nume de rău dar eu sunt un ascultător al genului şi apreciez în această muzică adevărul. Alexandria e cumva Bronx?

| xeon explică:

Eu vorbesc serios am scris 7 melodi frate, este seara imi este somn pana maine imi trebuesc 10 melodi.Nuti bate joc de mine, daca ma ajuti bine daca nu stai jos.

| xeon explică:

Strivesc_membre-n_menghine crezi ca eu as vrea sa cant versurile altcuiva? Nu am ce face, daca as avea putina inspiratie mi leas compune eu.''Am pus pe foaie mai tot''

| xeon explică:

1. YOYO direct din alexandira, capitala drogurilor, curvelor.
unde gabori civili te fura pe strada, te fura din casa, te fura de langa mata, te fura din masina.
Unde bani vorbesc in locul oamenilor
In loc sa cersesti pe la strazi mai bine ia un deagal, un calasnico pune-l la cap, jefueste, ia o masina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune aici o strofa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...no comment, omule...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@strivesc-menghine vezi bine ce greu e sa treci de filtrul "hip-hopului" la prima mana? eu chiar ma straduiesc dar aici e filologie, trebuie sa traducem...alea-alea...mai trebuie si mult curaj sa treci peste asa ceva(xeon), zau, in ce te bagi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai talentat la cantat, ca la scris versuri.nu vreau sa fiu rautacioasa, dar la ce casa de discuri ai de gand sa te prezinti cu versurile acestea? Eu te-as mai ajuta cu versurile, dar ce-mi iese?batting eyelashes si unde tineti concertul? cum va numiti?

| cristib_7988 a răspuns:

Ai putea detalia putin despre ce anume ai vrea versurile... ca asa iti poate arunca careva 2 3 versuri despre iubire si tea dat pe spate...
spune depre ce este melodia la care cauti versurile... si poate te pot (putem) ajuta (cei care sunt binevoitori) id`ul meu de mess este BaiaCristian@yahoo.com si vorbim daca vrei