| Gospei12 a întrebat:

Salut, sunt interesat sa imi cumpar un sistem de sonorizare si m-am orientat putin, cred ca cel mai ieftin ies cu boxele active si anume BEHRINGER B 1800D Pro Active, acum intrebarea este daca imi iau o pereche de swbofere active, vad ca au si 2 iesiri, pot lega le ele alte boxe pasive de inalte? sau trebuie sa imi iau tot active?
Si daca se poate o recomandare de mixer undeva pana in 1500-1600 lei.

2 răspunsuri:
| ÎmiPlaceMuștarul a răspuns:

Esti muzician de vrei asa ceva? daca pur si simplu atunci iti pierzi timpul, vad ca is multi de astea care cauta boxe, toti se is cantareti...

| Gospei12 explică (pentru ÎmiPlaceMuștarul):

In primul rand, invata Romana, in al doilea rand nu vad ce rost are comentariul tau cum ca sunt muzician, asta e problema mea ce sunt, am vrut sa aflu pareri si recomandari deoarece in acest scop e creat acest site, deci te rog frumot a te abtine de la comentariile impertinente! Iar daca chiar vrei sa afli, as vrea sa imi construiesc un sistem de DJ, de asta am nevoie de pareri de la cei care cunosc sau care au avut asa ceva!