| CopilNefericit a întrebat:

Acum cateva zile am vazut la un prieten o melodie rock, nu stiu cum se numea sau cine o canta dar stiu ca video-ul ma atras cel mai mult. Era vorba despre una care era la o vila inconjurat de multe fete dezbracate iar la sfarsit le impusca pe toate cu un pistolu. Stie cineva care e melodia dau funda!

1 răspuns:
| TheHawk a răspuns:

Dacă nu dai mai multe detalii, nimeni n-are nicio şansă să se prindă. Cel mai bine ar fi să-ţi întrebi direct acel prieten.