| AndreiTrifan a întrebat:

am nevoie de ajutor! Am ascultat o melodie acum cateva zile si nu mai stiu cum se numește si nu stiu cum sa va explic dar melodia începea cu un fel de ison usor ceva de genu"In Germania"! Țin sa precizez ca este muzica ușoară! Cred ca e de la Kiss fm! Imi placea mult si chiar as fi recunoscător daca ma-ti ajuta!

1 răspuns:
| LumeaAInebunit a răspuns:

Nu îți poți aduce aminte ceva din aceste versuri? Le scrii pe google si poate așa o găsești sau daca o auzi si nu poți sa vezi cum se numește descărcați aplicația Shazam! Când o auzi pornești aplicatia asta si îți spune exact cum se numește!