| Ade7 a întrebat:

Am o intrebare: in seara asta ma uitam la TV si am dat pe Music Channel. Era "Like Asiatics". Era mai pe la sfarsit, cred, si canta o melodie rock. La sfarsitul melodiei m-am uitat sa vad cine canta, nu am vazut numele clar, dar formatia cred ca se numea "Blood" sau ceva de genul. Stie cineva, care s-a uitat, cum se numeste? Cred ca cei care cantau erau imbracati in costume argintii si unii aveau parul albastru, habar nu am. Va rog...help!

Răspuns Câştigător
| TheBloodyRoses a răspuns:

Una din trupe au fost : The Gazette cu melodia Red.
Cealaltă a fost Blood. http://en.wikipedia.org/wiki/Blood_(band) ai acolo şi melodiile, dacă nu sunt The Gazette poţi s-o cauţi pe wiki:)

1 răspuns:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună
eu am găsit doar o formaţie care conţine cuvântul ''Blood'' şi aceea e Blood Print, vezi tu caută poat găseşti!
NUma bine!