| tic97 a întrebat:

Am o problema, sper sa ma ajutati. Am facut un cd track pe pc cu nero 6 startsmart la sectiunea audio cd < make audio cd si nu merge cand il introduc in casetofon nu mi-l primeste Am am facut exact cum a fost precizat intr-un videotutorial Mentionez ca viteza de inscriptionare a fost de 8x 16x si de 24x deci am stikat 3 cd si nici un rezultat pls ajutati-ma ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ratzaa a răspuns:

S-ar putea sa fie arsa lentila la pc/casetfon (letina adica aia de citeste) sau sa nu fi facut bine, incearca (daca ai acelasi nero ca al meu smart) ar trebui sa dai la data burning(selecteaza automat nero-ul meu daca este fisier audio sau data) si sa-ti pui track-ul acolo si sa incerci iar viteza de rotatie n-are nici o legatura(toata legatura cu vit de roatie este cat de mult va dura CD cu cat il tragi pe rotatie mai mare adica x24(max...) cu atat va fi citit data viitoare si tot asa pana cand laserul unitati optice il va deteriora, cu cat dai x mai mare cu atat va tine CD mai putin) Sper ca te-am ajutat BFT!