| AndyOficial a întrebat:

am si eu o problema si poate ma puteti ajuta voi daca se poate cu niste sfaturi.Eu fac canto muzica usoara la scoala populara de arte din judetul Constanta.De la un timp cam aproximativ 2-3 saptamani nu stiu ce s-a intamplat cu vocea mea dar nu am m-ai putut canta pur si simplu, habar nu am din ce cauza, nu mai am control asupra vocii mele si parca mi se pune un nod in gat.Tin sa mentionez ca in decembrie-ianuarie eram multumit de felul cum cant si imi facea placere sa ma aud cantand.As vrea sa stiu de ce sau niste sfaturi ca simt ca o iau razna.Multumesc si sper sa ma puteti ajuta.

1 răspuns:
| TheKitty a răspuns:

Consulta un medic si incearca sa bei lichide caldute, miere de albina sau albus de ou batut cu zahar. Sper sa iti treaca. Succes!:*