| RazvanZone a întrebat:

are ceva daca pun pe fundal un gameplay pe youtube sa zicem bf3 si pun muzica skirllex sau altele iau copyright? ca am facut lyrics la puya-maidanez si mi-a venit intr-o zi copyright dupa ce am scapat. as vrea sa stiu daca are ceva?

3 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Da normal ca iti scoate melodia...trebuie sa o cumperi daca vrei sa mearga:)...dar vezi ca youtube-u are o lista de melodii gratis..cam nasoale intr'adevar dar merge :D uite la video asta http://www.youtube.com/watch?v=c9hzOU6jbXU facut acum 1 an de mine am pus prima data o melodie care dura cam cat videou.dar dupa mi-a scos'o si am inlocuit cu asta.

| KiddaDot a răspuns:

O Doamnee, skrillex& puya? Really?laughing) Ceva mai nepotrivit de atat nu puteai sa gasesti!

| RazvanZone explică:

@KiddaDot am dat un exemplu! stiu o gramada de melodii