| 0x11111051 a întrebat:

Astăzi venind la colegiu am ascultat la radio o melodie care mi-a plăcut tare însă nu îi știu titlul și cine o cântă...

Era o voce de bărbat.
Versurile care îmi aduc aminte: "Ai grijă ce îți dorești, ca-i putea să și primești"... "Vei reuși."

Toate încercările de a o găsi - găsesc numai pe Andra, dar nu ea cânta. Poate cineva știe? De asemenea, un fragment din melodie era în stil asiatic...

1 răspuns:
| Ddany29 a răspuns:

Asa este deoarece e piesa facuta de Andra si de Cabron el canta acele versuri asculta melodia tota si ai sa vezi https://www.youtube.com/watch?v=i3SYTpoYc0I