| BizzyBizzy a întrebat:

Care imi da si mie informatii despre Zayn Malik si Harry Styles (One Direction) primeste fundita de la mine.laughing

2 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Zayn Malik
Zayn Malik a văzut pentru prima dată lumina zilei la 12 ianuarie 1993 în Spitalul Sf.Luke. Tatal pakistanez si mama englezoaica, Malik mai are 3 surori:Doniya, Waliyha și Safaa, cu care se înțelege foarte bine. Pe durata concursului X Factor, Malik a avut o relație de 4 luni cu Rebecca Ferguson, după care s-au despărțit, dar au rămas în cotinuare prieteni. La momentul actual, Zayn este într-o relatie cu Clara.

Harry Styles
Harry Styles s-a născut la 1 februarie 1994 în Bromsgrove, este din Holmes Chapel și are o soră mai mare pe nume Gemma. Părinții lui, Anne Cox și Des Styles, au divorțat când el avea doar 7 ani, iar mai târziu, mama lui s-a recăsătorit cu Robin Twist. De mic copil, Styles iubea muzica, fapt ce l-a îndrumat să meargă la X Factor Marea Britanie.

http://ro.wikipedia.org/wiki/One_Direction

| dydu01 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/One_Direction
sper ca te-am ajutat.