| gogutavaloare a întrebat:

caut o melodie, nu mai stiu cum se chema si voiam sa vad daca ma puteti ajuta caci imi amintesc unele chestii din video. se facea ca o femeie a omorat un barbat l-a bagat in portbagajul unui ford mustang, a ajuns undeva pe plaja si a dat foc cadavrului, poate ma puteti ajuta,

3 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Suna a melodie tipica cocalarilor astia care se dau drept mari "rapperi" si traiesc sub pamant ca si cartitele

| Myutza1199 a răspuns:

/./ Și eu am văzut video-ul ăsta...dar nu-mi mai amintesc cum se numește -_-

| Ordean_Daniel_1980 a răspuns:

Heheheeee... Flashing Lights - Kanye West. Si nu a dat foc cadavrului ci hainei de pe ea laughing) Gusturi bune!, bafta!