| Alexandru72 a întrebat:

Cautam pe Youtube muzica si am dat din intamplare de trupa Halestorm. Vreau sa aflu niste pareri legate de trupa aceasta.
http://www.youtube.com/watch?v=YpJAmlnBxoA&list=RD02ggos wuAS5Gk
Aceasta este prima melodie care am ascultat-o de la Halestorm. Astept pareri.

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Îi știu. Nu m-au impresionat niciodată. Tipa are o voce oribilă pentru ce încearcă să cânte.

| Vans a răspuns:

Urăsc vocalistele din toată fiinţa mea.Mai ales pe genu ăsta de vocaliste.

| Rakanishuu a răspuns:

Nu imi place.

| XYZsnick a răspuns:

E draguta.