| Alexandru_Nita_2001 a întrebat:

Ce casti in-ear durabile cu mult bass si calitate audio inalta mi-ati recomanda?, intr-un buget de 150-160 lei. Eu ascult mult EDM
Eu ma gandeam la astea, dar nu vad review-uri pea bune... voi ce credeti?
http://www.emag.ro/......D0KSVYBBM/

1 răspuns:
| Jimtheghost a răspuns:

Eu am o pereche de skullcandy uprock si sunt ok. Nu-mi permit sa fiu audiofil, dar daca mi-as permite as lua ori Sennheiser ori Audio-Technica. Poti incerca si cu Pioneer. Nu gasesti ceva mai bun de atat. Sony si restul sunt ok, dar nu cine stie ce.