| Dexter_8386 a întrebat:

ce muzica imi recomandati pentru o petrecere intre prieteni, as dori sa nu imi dati manele sau populara pentru ca nu suport aceste genuri.
Macar un muzician si sa iau cateva melodii de la el. Multumesc dau Funda!happy

Răspuns Câştigător
| Ducka a răspuns:

Tony ray feat. mc robinho- high; Alex & Puya - secret discret; Connect-R- burning love; Geo DaSilva& sahara-bellezza; Puya ft. George Hora & Kamelia Change; Inna - Sun is up, Fever; Chris Mayer feat. connect-R - 4 the love of music; crush &alexandra ungureanu - tonight we'll rise; Radio killer - Voila, Be free; Jordin Sparks - Sos; Deepside Deejays Feat. Grasu XXL - Around the world

1 răspuns:
| BiaBubulina a răspuns:

Pai daca vrei la moda si de club scrie pe youtube: secret love, beside you, danca bonito, like a G6, ina miss 1si mai misto asa...nu stiu cred ca ...la sfarsit alegi ce-ti place tie si prietenilor