| onFire a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta melodie? :
https://www.youtube.com/watch?v=o_l4Ab5FRwM

P.S Este rock!

7 răspunsuri:
| Reigns a răspuns:

Genial! Suna foarte tare. Mersi de piesa, nu stiam nici de formatie, mersi man!

| Wøodenpints a răspuns:

îmi plăceau câteva melodii de la ffdp, da asta mi se pare mult prea plictisitoare și neascultabilă.

| LTAA a răspuns:

Foarte bună.

| Deaad a răspuns:

Nu-mi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piesa este geniala, iar videoclipul este spectaculos!

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Îmi place melodia (şi Five Finger Death Punch în general). Cât despre videoclip, mi se pare impresionant. Mă face să apreciez piesa ceva mai mult decât dacă aş fi ascultat-o fără să mă uit la el. Are un mesaj puternic.

| onFire explică:

Piesa spune un adevar... Iar versurile sunt chiar tari. Ma bucur ca va place, au multe melodii super tari.