| fpowerf a întrebat:

Cine imi face si mie o lista cu rapperi romani si cateva melodii frumoase?

2 răspunsuri:
| AlleMrr69 a răspuns:

Cedry2k, Dragonu AK47, Chimie, Deliric, Praetor, Jhivago, Vlad Dobrescu, Doc, Aforic, CenzuraH, Sisu, Bitza, Serafim, Cabron, Carbon, El Nino, Mr Levy, Pacha Man, Raku, Alan, Kepa, Rimaru, Shoby, Subsemnatu, Zmili, A.D.N., Butch, Brugner, Parazitii(Ombladon si Cheloo), Bug mafia(Tataee, Uzzi si Caddy), Mario, Bibanu Mixxl, Puya, C.I.A, Yolo, 2012, Skizzo Skillz, Guess Who, Spike, Tranda, Maximilian, Grasu XXL, Nane, Vescan, Doddy, Sub7, Nwanda, Axes, Underman, Samurai, Junk, Lian, 1Q Shapro, Nwanda, Mitza, Bitza, MarkOne, Kazi Ploae, frateleNORD, C-nyk, Exile, Mistic, Criss Blaziny, KaTaNa, Nimeni Altu', Raku, Flou Rege, Norzeatic, Omu' Gnom, Deceneu, Stress, Connect-R, Don Baxter, Lukone, Karie, K-gula, Arssura. Scuze dacă i-am repetat