| FunnyBmX a întrebat:

Imi puteti spune ce fel de muzica cand Trupa LalaBand?happy Funda la cel mai bun raspuns! big grin Multumesc tongue

Răspuns Câştigător
| Lorett a răspuns:

Lala band canta tot felul de muzica sa stii canta originale unele nu sunt originale dar depinde daca vrei iti spun mii de melodii de'ale trupei lala band

7 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Gen de rahat.
Nu sunt originali de loc. Fac coveruri, şi le ies oribile, după piesele unor formaţii geniale.

| Ashadow a răspuns:

Muzica de caramel

| dracu14 a răspuns:

Nu au un gen de muzica, aia fac doar coveruri

| TheStory a răspuns:

Shit Dance

| RzV28 a răspuns:

Muzica cu mesaje pentru adolescenti care sunt foarte frumoase dar si muzica luata de la alti cantareti

| AwakenTheMonster a răspuns:

House căcăcios.
Bine, mai sunt unele cover-uri. Cover-uri. De la Queen. Sper să moară doar pentru că au încercat să cânte Show must go on.

| AlexandraAlelovesU a răspuns:

Pop cred. happy