| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune cele mai tari muzici Hip-Hop,Rock,Pop ale lor? Chris Brown,Lil wayne,Rihanna,Eminem,Drake,Sean Kingstone,Ludacris,Sean Paul,Jay Sean,Bow Wow,Dj Khaled,Nicki Minaj,Bruno Mars,Birdman,French Montana,Fat Joe,Flo Rida,AKON,Snoop Dogg,Macklemore,Jennifer Lopez,Tyga,Ace Hood,Future,Usher, Justin Biber, 50 Cent, TheGame, Busta Rhymes etc ati prins ideea...Mersi Anticipat

Si mai vreau niste muzica Rock va rog caut dar nu gasesc delea tari.

Cum se numeste prima melodie de la sfarsitul filmului The Host?

Cel care da cele mai multe melodii bune primeste

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

De ce naiba vrei tu rock? Ramai la gunoaiele tale, pe care le numesti "muzici".

| FadetoBlack a răspuns:

Da, într-adevăr, muzici.

| Tripleevil a răspuns:

Ce fel de rock tare vrei daca tie iti place justin bieber si nicky minaj du-te si asculta Scorpions, Queen sau Gary Moore...

| StaiJosCaBassu a răspuns:

Muzici!? Serios ma? se spune MELODII, CANTECE.