| ovidiu04 a întrebat:

Mi-am cumparat o orga as as vrea sa invat sa cant la ea eu de 5 ani cantam la acordeon.Si nu prea stiu cum trebuie sa cand adica la mana stanga ce fac si la dreapta pentru ca la acordeon cantam cu stnga la bas si cu dreapta la clape si va rog sa ma ajutati Funda

Răspuns Câştigător
| SweetChild1 a răspuns:

Nu știu dacă poți învăța de unul singur. E destul de greu. Cel mai bine este să te duci la un profesor, căci cum am zis înainte, nu e floare la ureche.