| d4v321 a întrebat:

Mi-am cumparat un procesor de chitara electrica x v-amp si la unele efecte se aud niste zgomote din cand in cand. Spuneti-mi va rog daca e normal sa se auda sunetele acestea sau procesorul e defect.

1 răspuns:
| theused a răspuns:

Pfff, ti-ai ales gresit locul. Nu stiu ce sanse ai aici..AICI! laughing
cocalarii nu canta la chitara, iar altii care nu's cocalari habar n-au de chestii legate de chitara, asa ca mine.big grin
Well, eu cred ca ar trebui sa te duci in locul din care l-ai cumparat. sa intrebi care-i treaba cu el. In caz ca l-ai luat de pe nt or smth cauta totusi in orasul tau un magazin cu instrumente muzicale &stuff si mergi si intreaba.Asa e cel mai sigur. Cheers!