| GiLbErT21 a întrebat:

Nu stiti niste titluri de piese gen dubstep, sau sa aiba mult bass.

4 răspunsuri:
| X_7334 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch Sper sa iti reziste difuzoarele.

| Lorenaaa15 a răspuns:

Nu stiu daca o sa iti placa, dar poti incerca Skrillex.

| cosmy2000 a răspuns:

Salut.Skrillex este o fomatie super si o sa regasesi multe piese da lale lor in toate MIX-urile de Dubstep.Iti recomand Going Quantum(ca la avatar)sau UKF Dubstep.Personal mie imi place GQ deoareca au MIX-uri mai mari si mult mai misto.

| cosmy2000 a răspuns:

Salut. Personal iti recomand Going Quantum fiindca au MIX-urile mai lungi. Daca iti place poti incerca Skrillex sau UKF Dubstep.